NORDPEIS SALZBURG M II - NP-100001
Kód: 205
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Parametry:
| Výška | 1 485 mm |
|---|---|
| Šířka | 680 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Hmotnost | 610 kg |
| Nominální tepelný výkon | 2,4 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Účinnost | 84 % |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 |
| Hmotnost: | 610 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
