MELITA II EKO keramika OLIVA
Kód: 71
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
| Rozměr (výška x šířka x hloubka) | 1030 x 730 x 390 |
| Váha (netto) | 121 kg |
| Materiál | ocel, keramika, vermikulit |
| Jmenovitý výkon | 5,8 kW |
| Regulovatelný výkon | až 10 kW |
| Objem vytápěného prostoru | 200 m 3 |
| Účinnost | 78 % |
| Průměrná spotřeba dřeva | 2 kg/hod |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Ohniště (šířka x hloubka) | 36 x 26,5 |
| Ohniště (výška v přední části u dveří) | 39 |
| Ohniště (výška v zadní části) | 27 |
| Druh napojení | horní |
| Min. komínový tah | 12 Pa |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | kachlová kamna |
|---|---|
| Hmotnost: | 121 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
