MELITA EKO keramika BÍLÁ KÁVA
Kód: 69
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
| Rozměr (výška x šířka x hloubka) | 780 x 730 x 395 |
| Váha (netto) | 98 kg |
| Materiál | ocel, keramika, vermikulit |
| Jmenovitý výkon | 6 kW |
| Regulovatelný výkon | 3 až 11 kW |
| Objem vytápěného prostoru | 200 m 3 |
| Účinnost | 80% |
| Průměrná spotřeba dřeva | 2 kg/hod |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Ohniště (šířka x hloubka) | 35 x 26,5 |
| Ohniště (výška v přední části u dveří) | 29 |
| Ohniště (výška v zadní části) | 16,5 |
| Druh napojení | horní |
| Min. komínový tah | 10 Pa |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
