KVS sporák SOFIE 9114 - bordo/titan
Kód: 208
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
| Jmenovitý výkon: | 9 kW |
|---|---|
| Kouřovod: | 120 mm |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Barva: | bordo |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 73,5 % |
| Materiál: | litina, ocelový plech |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Přikládání: | přední |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Provedení plotny: | ocelovo broušená |
| Varná plotna: | Ano |
| Popelník: | Ano |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Váha: | 130 kg |
| Vytápěcí schopnost: | 150 m3 |
| Rozsah výkonu: | 09-11 kW |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | sporáky teplovzdušné |
|---|---|
| Záruka: | 2 |
| Hmotnost: | 130 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
