HEDE 5 krbová kamna, základní provedení
Kód: 91
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Technické parametry
| Energetická náročnost: | A+ |
|---|---|
| Nominální výkon: | 6,5 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 10 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 60 - 200 m3 |
| Účinnost: | 83,1 % |
| Rozměr - V x Š x H: | 577 x 503 x 433 mm |
| Ø kouřovodu: | 130 mm |
| Barva: | černá |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Vzdálenost od středu horního vývodu po zadní okraj kamen: | 136 mm |
| Výška horního napojení od země po límec kouřovodu: | 562 mm |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Vzdálenost od země do středu zadního vývodu kouřovodu: | 487 mm |
| Externí přívod vzduchu: | ne |
| Netto váha (bez balení): | 95 kg |
| Brutto váha (s balením): | 105 kg |
| Vzdálenost od hořlavých materiálů za kamny: | 150 mm |
| Vzdálenost od hořlavých materiálů z boku kamen: | 300 mm |
| Vzdálenost od nábytku: | 900 mm |
| Palivo: dřevo, ekobrikety | ano |
| Max. délka polena: | 38 cm |
| Spotřeba paliva: | 1,8 kg/hod |
| podstavec (dřevník) | ano, volitelné |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 95 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
