HEDE 3 krbová kamna, základní provedení
Kód: 88
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
PŘEDNOSTI KAMEN HEDE 3:
- vyrobeno z kamnářské mořené oceli o tl.5-10 mm
- vysoká účinnost 82,6%
- trojí přívod vzduchu
- spalování dřevoplynů
- vhodné do menších prostor
- horní i zadní odkouření
- možnost pořízení dřevníku/podstavce (typ hede 3D)
Technické parametry
| Energetická náročnost: | A+ |
|---|---|
| Nominální výkon: | 4,6 kW |
| Rozsah výkonu: | 2 - 8 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 40 - 160 m3 |
| Účinnost: | 82,6 % |
| Rozměr - V x Š x H: | 566 x 376 x 382 mm |
| Ø kouřovodu: | 130 mm |
| Barva: | černá |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Vzdálenost od středu horního vývodu po zadní okraj kamen: | 140 mm |
| Výška horního napojení od země po límec kouřovodu: | 551 mm |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Vzdálenost od země do středu zadního vývodu kouřovodu: | 476 mm |
| Externí přívod vzduchu: | ne |
| Netto váha (bez balení): | 62 kg |
| Brutto váha (s balením): | 72 kg |
| Vzdálenost od hořlavých materiálů za kamny: | 120 mm |
| Vzdálenost od hořlavých materiálů z boku kamen: | 300 mm |
| Vzdálenost od nábytku: | 900 mm |
| Palivo: dřevo, ekobrikety | ano |
| Max. délka polena: | 29 cm |
| Spotřeba paliva: | 1,3 kg/hod |
| podstavec (dřevník) | ano, volitelné |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 72 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
