BUCKLESHAM 40 krbová kamna
Kód: 89
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Technické parametry
| Energetická náročnost: | A |
|---|---|
| Nominální výkon: | 4,5 kW |
| Rozsah výkonu: | 2 - 6 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 40 - 120 m3 |
| Účinnost: | 79,5 % |
| Ø kouřovodu: | 130 mm |
| Barva: | černá |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Zadní připojení kouřovodu: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ne |
| Netto váha (bez balení): | 90 kg |
| Brutto váha (s balením): | 100 kg |
| Palivo: dřevo, ekobrikety | ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 90 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
