BASEL II ČERNÁ, krbová kamna 3,5 až 10 kW
Kód: 98
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Jsou vyrobená z ocelového žáruodolného plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Ve spodní části spalovacího prostoru je litinový rošt, pod roštem popelník. Spalovací komora je sestavena ze šamotových desek, které zaručují dlouhou životnost.
Přikládací dveře jsou utěsněné a jsou samouzavíratelné. Zavírání je bezhlučné, dveře doléhají na pružné těsnění.
Samouzavírání je pomocí pružiny v přikládacích dveřích. Přikládací dveře jsou zasklené keramickým sklem s vysokou teplotní odolností.
Regulace spalování je na přívodech primárního a sekundárního vzduchu.
Parametry
| Model | BASEL II |
| Typové číslo | F9472320611 |
| Jmenovitý výkon | 7 kW |
| Rozsah výkonů | 3,5 až 10 kW |
| Celkový vytápěný prostor | 98 až 165 m3 |
| Provedení jednoplášťové, dvouplášťové | jednoplášťové |
| Barva pláště | černá |
| Druh povrchu | lak |
| Rozměr - výška | 882 mm |
| Rozměr - šířka | 423 mm |
| Průměr hrdla kouřovodu | 150 mm |
| Umístění kouřovodu | horní |
| Výška hrdla kouřovodu nad podlahou | 882 mm |
| Provozní tah komína (Pa) | 12 Pa |
| Typy doporučených paliv | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| Spotřeba paliva - brikety | 1,7 kg/hod |
| Délka polen | 25 cm |
| Spalování | dvoustupňové |
| Hoření | na roštu |
| Účinnost - pro dřevo | 79,0 % |
| Účinnost - pro brikety | 77,0 % |
| Materiál roštu | litina |
| Materiál vyzdívky | šamot |
| Regulace přívodu vzduchu | samostaně |
| Přívod vzduchu | z interiéru |
| Velikost skla šířka | 300 mm |
| Velikost skla výška | 300 mm |
| Rozměry přikládacího otvoru - šířka | 306 mm |
| Rozměry přikládacího otvoru - výška | 261 mm |
| Přikládací dvířka oddělená od dvířek popelníku | ne |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku na bocích | 550 mm |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku před dvířky | 800 mm |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku za spotřebičem | 550 mm |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna vpředu | 500 mm |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna na bocích | 300 mm |
| Hmotnost topidla bez příslušenství | 57 kg |
| Záruční doba | 24 měsíců |
| Doba dodání | Na dotaz obchod@thorma.cz |
| Dodávané příslušenství | rukavice |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | kamna teplovzdušná - bez výměníku |
|---|---|
| Záruka: | 2 |
| Hmotnost: | 57 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
