ASGÄRD 9 krbová kamna
Kód: 82
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
PŘEDNOSTI KAMEN Asgård 9:
- spalování dřevoplynů
- prostorný zásobník na dřevo
- vysoká účinnost 80%
- atraktivní cena
Technické parametry
| Energetická náročnost: | A+ |
|---|---|
| Nominální výkon: | 5 kW |
| Rozsah výkonu: | 2 - 7 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 40 - 140 m3 |
| Účinnost: | 80 % |
| Rozměr - V x Š x H: | 985 x 487 x 364 mm |
| Ø kouřovodu: | 150 mm |
| Barva: | černá |
| Horní připojení kouřovodu: | ano |
| Vzdálenost od středu horního vývodu po zadní okraj kamen: | 182 mm |
| Výška horního napojení od země po límec kouřovodu: | 960 mm |
| Zadní připojení kouřovodu: | ne |
| Externí přívod vzduchu: | ne |
| Netto váha (bez balení): | 70 kg |
| Vzdálenost od hořlavých materiálů za kamny: | 200 mm |
| Vzdálenost od hořlavých materiálů z boku kamen: | 300 mm |
| Vzdálenost od nábytku: | 850 mm |
| Palivo: dřevo, ekobrikety | ano |
| Max. délka polena: | 32 cm |
| Spotřeba paliva: | 2,0 kg/hod |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 70 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
